Trendy oświetleniowe 2019

Oświetlenie LED pojawia się wszędzie eliminując dotychczasowe, już klasyczne, źródła światła. Technologia LED rozwija się tak szybko, iż to co było nowe, unikatowe jeszcze rok temu, dzisiaj jest już przestarzałe. Cały czas obserwujemy zmieniający się rynek źródeł LED. Na bieżąco korygujemy nasz pogląd i naszą wiedzę w tym zakresie aby za każdym razem Państwa projekt był nowatorski i wyprzedzał czas. Ta energooszczędna technologia oferuje również dużą elastyczność, umożliwiając projektowanie unikalnych, designerskich elementów z detalami architektonicznymi. Poniżej prezentujemy kilka nowości w oprawach na 2019 r.

dse

Geometryczne kształty w oprawach są często używane w nowoczesnych wnętrzach. Oświetlenie LED w tej oprawie Martelo pozwala uzyskać czyste linie, bez niepotrzebnych podziałów. Dzięki zintegrowanym z oprawą źródłom światła LED uzyskaliśmy doskonałe wzory geometryczne nieprzerwane przez tradycyjne żarówki.

sss

Oświetlenie LED pozwala nam stworzyć nowoczesne spojrzenie na stare trendy, takie jak oszałamiający żyrandol Vega firmy Kuzco. Oferuje nowoczesny wygląd w stylu Art Deco.

wws

Vega by Kuzco

Dwie lampki LED Nolita Bar Kuzco umieszczone po obu stronach lustra w łazience zapewniają bardziej równomierne oświetlenie z mniejszymi cieniami niż oświetlenie górne. Jest to zdecydowanie lepsze  rozwiązanie jeżeli pomyślimy o makijażu czy goleniu. 

ded

Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy we wszystkich sprawach związanych z oświetleniem i branżą elektryczną. Masz pytanie, potrzebujesz konsultacji? Chętnie pomożemy.

Już niebawem kolejne nowości i rozwiązania z branży oświetleniowej.