PHILIPS HUE

PHILIPS HUE

Stworzenie niemal idealnego produktu zwłaszcza z udziałem energii elektrycznej niewątpliwie nie jest procesem łatwym. Oprogramowanie musi być intuicyjne, a sprzęt trwały i atrakcyjny.

Mimo, iz Philips  poczynił już wejście na rynek  wielobarwnego oświetlenia to i tak system HUE był zaskoczeniem ubiegłego roku. Mimo tego pod koniec już 2013 roku system nadal nie jest rozpoznawalny w naszym kraju. Ponieważ osobiście jestem zauroczona technologią HUE, nie rozpisując się za bardzo, opowiem czym system jest i jakie daje możliwości.

W podstawowym pakiecie tzw. starterze znajdziemy 3 źródła światła HUE marki Philips gotowe do zainstalowania w każdej standardowej lampie oraz kontrolera podłączonego bezpośrednio do WI-FI. Całość jest sterowna aplikacją dostępna zarówno dla iOS jak i dla Androida. Możemy również zarządzać systemem na odległość dzięki zalogowaniu się na specjalną stronę udostępnioną przez firmę Philips. System można oczywiście rozbudowywać o kolejne źródła światła  HUE.

Kiedy system zostanie  już podłączony -czas na korzystanie z aplikacji, która pozwala Nam przełączać się pomiędzy pozornie nieskończoną ilością barw i jasności. W app HUE jest już gotowych kilka scen takich jak Plaża, a do każdej z nim możemy indywidualnie dostosować jasność konkretnego odcienia dla każdej z trzech żarówek. Istnieje również możliwość ustawienia barw, a by zaspokoić Nasze nastroje jak relax, koncentracja, czy czytanie.

W skrócie system HUE Philips stwarza niekończenie dużo możliwości zabawy.

Zapraszamy do obejrzenia filmu poniżej a jeśli nie jesteście jeszcze przekonani zapraszamy do Nas na prezentację.

Oficjalny film udostępniony przez Philips Lighting

https://www.meethue.com/en-US