O nas

Bez światła życie na Ziemi pozbawione byłoby znanej nam różnorodności obrazów. Żylibyśmy w częściowym mroku nie zdając sobie sprawy ile piękna nas omija.

Na szczęście światło zostało obłaskawione. Od łuczywa, kaganka, świecy poprzez lampy naftowe, gazowe, aż do współczesnych kunsztownych czy prostych i nowoczesnych lamp, światło rozjaśnia zamknięte pomieszczenia.

Stworzenie planu otwartego, tak by światło słońca mogło bez przeszkód migrować po całym wnętrzu jest pragnieniem drzemiącym w podświadomości każdego człowieka. Analizując Państwa potrzeby staramy się tworzyć takie właśnie plany – przystanie, w których przebywanie będzie przyjemnością, a ograniczony dostęp lub brak słonecznego, naturalnego światła przekujemy w zaletę. Zaczniemy od Państwa oczekiwań, dodamy do tego odrobinę naszej fantazji i dobierzemy oświetlenie tak, aby dodać wnętrzu jeszcze więcej dobrego stylu oraz spotęgować  jego niepowtarzalność.

Sztuka Światła to nie tylko sztuka właściwego doboru, ale i sugestywna inspiracja, dzięki której zarówno ręcznie formowane szkło będące domeną weneckich artystów jak i proste, nowoczesne formy designerów mają szanse zagościć w Państwa wnętrzach na dłużej.